Ecom Hackers

איך לעלות שלב בעולם האיקומרס וללמוד מהמקצוענים ביותר

!מתאים למתחילים, תקועים ומתקדמים. בקיצור...לכולם

בלי להיות מומחים וללא ידע קודם

התחברות לתכנית מקדמת אותך לעולם האינטרנטי והדיגיטלי, הדרופשיפינג והשופיפיי, שיווק שותפים, יצירה והתקדמות בכל עידן הדיגיטל והאיקומרס. התכנית מומלצת מאוד למי שרוצה להעמיק בתכנים מתקדמים, להטמיעם ולהשיג תוצאות בעולם הדיגיטלי שלו תוך גיבוש כל הידע במקום אחד ובמגוון קורסים דיגיטלים שמתעדכנים גם בעתיד.

 

הקורסים, הסדנאות והלייבים מקיפות את התובנות של עולם האיקומרס בפרט ודוחפות להטמעה וולהשגת תוצאות מהירות. הן מעניקות את הידע בצורה שיטתית מסוכמת מדויקת סדורה ומעשית עם דגש על הנעה לנקיטת פעולה, ישר ולעניין. 

 

מה כוללת תוכנית המנויים?

 
הצטרף לתכנית הפרימיום
מה כלול בתכנית

?מעוניין להצטרף ורוצה לדעת יותר

לחץ "לצפייה במאסטרקלאס״ וגלה מהי הדרך הנכונה לבנות מותג איקומרס מוצלח בשנת 2023 בעלות מינימלית ואת הסודות איך הצלחנו להקים מותג שייצר מעל 8 ספרות
לצפייה במאסטרקלאס

מה כוללת חבילת הפרימיום

ובנוסף, אילו קורסים וסדנאות עומדים לעלות בקרוב ובמה שוניה תוכנית המנויים מהתכנים הפתוחים באתר ובערוץ היוטיוב?

בואו נתחיל - ראשית נשאל מה תרצו לשפר? חילקנו את התכנים בתוכנית המנויים למספר קטגוריות שבכולן יש דגש מלא על כל תכנית

יצירת לוגו ועיצובים

נלמד איך ללא עלות אפשר ליצור לוגו, עיצובים

ונהפוך למעצבים מקצועיים ונחסוך הוצאות מיותרות 

ב 100%

עדכונים שוטפים כלולים כל החיים

כלול בתכנית הפרימיום

קביעת מטרות ויעדים

מיקוד במטרה ובניית תהליכים בצורה יעילה

!ככה שנגיע לתוצאות

עדכונים שוטפים כלולים כל החיים

כלול בתכנית הפרימיום

הקמת אתר חנות מאפס

איך להקים חנות ממותגת בקלות

ומהירות שתביא לנו מכירות

והתעניינות מלאה מצד הלקוח

!עד הרכישה

עדכונים שוטפים כלולים כל החיים

כלול בתכנית הפרימיום

שיווק מתקדם בפייסבוק & Google Ads

הדרך המדוייקת שבה אנחנו משתמשים

לעשות סקייל ראוי עד של-7 ספרות

דולריות בשנה

.בעזרת מודעות פייסבוק

עדכונים שוטפים כלולים כל החיים

כלול בתכנית הפרימיום

איך ליצור תכנית שותפים

איך אנחנו מצליחים להריץ תנועה

לאתר בעזרת תכנית שותפים בהשקעה

.כמעט אפסית שמריצה טראפיק לאתר בקביעות

עדכונים שוטפים כלולים כל החיים

כלול בתכנית הפרימיום

איך לבחור טמפלט נכון

איך בוחרים טמפלט נכון שמתאים

לנישה ולמוצר שלנו ומתחבר לכל הכלים

.בצורה מדוייקת

!עדכונים שוטפים כלולים כל החיים

כלול בתכנית הפרימיום

איך להריץ תנועה בחינם

עולם האיקומרס כולל בתוכו מנעד רחב של ערוצי

תנועה, רוב הערוצים נמצאים ברשתות החברתיות ואתם

תלמדו להקים קהילות וליצור תוכן במהירות שיא

כדי לקדם אורגנית את האתר שלכם

!עדכונים שוטפים כלולים כל החיים

כלול בתכנית הפרימיום

איך לבחור נישה ומוצר

סשן שלם שמחולק לשיעורים שיעזור לכם למצוא את הנישה

והמוצר שמדברים אליכם הכי הרבה ותחברים

.לעולם שלכם

!עדכונים שוטפים כלולים כל החיים

כלול בתכנית הפרימיום

להיות בונה אתרים מקצועי

להתחיל מותג משלך זה העיקר

אבל אחרי תגובות חיוביות של לקוחות שמנו לב

שחלקם שינו כיוון

להיות בוני אתרים מקצועיים וגם את זה תלמדו בקורס

!עדכונים שוטפים כלולים כל החיים

כלול בתכנית הפרימיום

:מחיר תכנית פרימיום

עלות כוללת +10,600 ש׳׳ח

מנוי לכל החיים לכל התכנים ב- Ecom Hackers

רק 1890 ש׳׳ח

להיות תותח בדרופשיפינג ושופיפיי

 •  גישה לשנה לכל התוכן והעדכונים
 •  100+ סרטונים
 •  גישה לתוכן עתידי
 • קבוצת פייסבוק סגורה גישה תמידית
 • הנחות לכלים חשובים
 • טמפלטים למיילים ו-סמס
 • טמפלטים מוכנים לעבודה ממותג של $15,000,000
הצטרף עכשיו

תחילה כל מה שקשור לדרופשיפינג ואיקומרס

  

כל המידע על דרופשיפינג בשופיפיי שיעניק לכם את הכלים שאתם צריכים

בעולם ה מסחר אלקטרוני, דרופשיפינג הינו מודל עסקי פופולרי המאפשר ליזמים להקים חנות מקוונת ללא צורך במלאי או בהשקעות מראש. אם אתם מעוניינים ללמוד דרופשיפינג ואיקומרס, חשוב להצטייד בידע ובכישורים הנכונים כדי להצליח בנוף התחרותי הזה. כאן נכנס לתמונה קורס הדרופשיפינג בשופיפיי. במדריך המקיף הזה, נחקור את כל מה שאתם צריכים לדעת על קורס ecommerce ב-Shopify, כולל היתרונות שלו, תכנית הלימודים וכיצד הוא יכול לעזור לכם להשיק ולהרחיב עסק רווחי ומניב אונליין.

 

דרופשיפינג ואיקומרס - הבסיס להצלחה במסחר אלקטרוני

לפני שנצלול לעומק הפרטים של קורס שופיפיי במודל דרופשיפינג או מסחר אלקטרוני איך שתקראו לזה :), חשוב להבין את היסודות של דרופשיפינג. Dropshipping הוא מודל עסקי שבו אתם מוכרים מוצרים בחנות המקוונת שלכם מבלי להחזיק את הפריטים באופן פיזית. במקום זאת, כאשר לקוח מבצע הזמנה, אתם מעבירים אותה לספק אשר שולח את המוצרים ישירות ללקוח. מודל זה מבטל את הצורך בניהול מלאי ובעלויות מראש, מה שהופך אותו לאופציה אטרקטיבית עבור יזמים שאפתנים.

 

אז למה כדאי להשקיע בקורס דרופשיפינג בשופיפיי?

השקעה ב קורס שופיפיי מציעה מספר יתרונות מרכזיים לאנשים המעוניינים להתחיל או לשפר את מיומנויות הדרופשיפינג שלהם. ראשית, הקורס מספק חומרי למידה מובנים ומאורגנים המנחים אתכם לאורך כל התהליך עד כדי ניהול חנות מקוונת בקלות, מהקמת החנות שלכם ועד לשיווק והגדלת העסק שלכם.

שנית, קורס שופיפיי עוזר לכם להימנע ממלכודות וטעויות נפוצות בתחום המסחר האלקטרוני שיזמים חדשים נתקלים לעתים קרובות. לבסוף, הקורס מציע גישה למומחים בתעשייה ולקהילה תומכת שבה אתם יכולים לבקש הדרכה שתעזור לכם לפתוח חנות מקוונת משלכם, לחלוק חוויות ולהתחבר לרשת עם אנשים בתחום. מעבר לכך, השקעה בקורס דרופשיפינג מציעה חוויה חינוכית מקיפה המציידת יזמים שואפים עם הידע, הכישורים והאסטרטגיות הדרושים כדי להצליח בעולם התחרותי של מסחר אלקטרוני. עם תכנית לימודים מובנות היטב, מדריכים מומחים, מקרים מהחיים האמיתיים וקהילה תומכת, קורס זה מספק בסיס איתן לפתיחה והרחבה של עסק דרופשיפינג רווחי. עדכונים מתמשכים וגישה לכל החיים מבטיחים שתישארו מעודכנים בטרנדים החמים ביותר בתעשייה ותקבלו את כל הידע שאתם צריכים. הקורס הוא לא רק הוצאה - זו השקעה בהצלחה העתידית שלכם.

 

היכרות עם קורס איקומרס ומה הוא כולל בתוכו

קורס דרופשיפינג בשופיפיי הוא תכנית חינוכית מקיפה שנועדה לעזור לכם להקים את העסק שלכם ובפרט ליזמים לשלוט בעולם המסחר האלקטרוני. קורס זה, שפותח על ידי מומחים בתחום, מכסה לכם את ההיבט של התחלה, ניהול והרחבה של עסק דרופשיפינג מצליח באמצעות פלטפורמת Shopify. תכנית הלימודים מעוצבת בקפידה כדי לספק למתחילים וליזמים מנוסים את הידע והמיומנויות הדרושים כדי לשגשג בנוף המסחר האלקטרוני התחרותי של היום.

 

דגשים בתכנית הלימודים - למה אפשר לצפות מהקורס?

קורס שופיפיי מכסה מגוון רחב של נושאים כדי להבטיח חווית למידה מגוונת ושתתן לכם את כל מה שתצטרכו על מנת להקים את העסק שלכם. חלק מהדגשים העיקריים של תכנית הלימודים כוללים:

 1. היכרות עם דרופשיפינג ופלטפורמת Shopify.

 2. אסטרטגיות בחירת נישה ומחקר שוק איכותי.

 3. הגדרת החנות המקוונת והתאמה אישית ליצירת אתר מקצועי וידידותי למשתמש.

 4. טכניקות שעוזרת למצוא את המוצרים מנצחים ומציאת ספקים אמינים.

 5. רישום מוצר יעיל ואופטימיזציה של החנות לנראות ומכירות מקסימליות.

 6. אסטרטגיות גיוס לקוחות באמצעות שיווק דיגיטלי, פרסום במדיה חברתית של החנות ואופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO).

 7. בניית מותג ויצירת הצעת ערך ייחודית.

 8. שיטות עבודה מומלצות למילוי הזמנות ושירות לקוחות.

 9. ניתוח נתונים לקבלת החלטות מושכלות וצמיחה עסקית.

 10. הגדלה של עסק הדרופשיפינג שלכם ומקסום הרווחיות.

   

פורמטים שונים ללמידה גמישה בהתאם לצרכים שלכם

קורס שופיפיי שלנו מציע לכם את הפורמטים הטובים יחד עם אסטרטגיות למידה כדי להתאים את המוצרים שלכם להעדפות ולוחות זמנים שונים לפתיחת חנות מקוונת משלכם. הפורמט העיקרי הוא שיעורי וידאו מקוונים, שבהם אתם יכולים לצפות וללמוד בקצב שלכם. שיעורי וידאו אלו מלווים בדרך כלל בחומרים משלימים כגון מדריכים, רשימות ביקורת וחידונים כדי לחזק את כל ההבנה שלכם. בנוסף, חלק מהקורסים עשויים לכלול סמינרים מקוונים חיים או מפגשי שאלות ותשובות עם מדריכים כדי לספק תמיכה מותאמת אישית ולהתייחס לשאלות או חששות ספציפיים עד לפתיחת החנות המקוונת שלכם.

 

למידה מקצועית ומקיפה ממנהיגים ומומחים בתעשייה

את ה קורס שופיפיי מעביר אביב מלכה שהוא מדריך מנוסה שזכה להצלחה בתעשיית ה-
e commerce המסחר האלקטרוני. מדריכים אלה מביאים את הידע והמומחיות שלהם לשולחן, חולקים תובנות חשובות, אסטרטגיות ודוגמאות מהעולם האמיתי שיעזרו לכם לנווט באתגרים של עולם האיקומרס בעזרת ה קורס שופיפיי. למידה ממובילים בתעשייה מאפשרת לכם להפיק תועלת מהחוויות שלהם ממקור ראשון ולהשיג יתרון תחרותי במסע היזמות שלכם. בנוסף לכך, קורסי איקומרס רבים מספקים תיאורי מקרה וסיפורי הצלחה מסטודנטים קודמים או מאנשי מקצוע בתעשייה. הם מציגים דוגמאות מהחיים האמיתיים לעסקים מוצלחים של דרופשיפינג ומדגישים את האסטרטגיות והטקטיקות שהובילו להישגים שלהם.

 

תהפכו לחלק מקהילה תומכת עם הזדמנויות למידה מתמשכות של המסחר האלקטרוני

ההרשמה ל קורס שופיפיי מעניקה לכם גישה לקהילת שופיפיי תומכת של סטודנטים ומומחים בעלי חנות מקוונת ובנוסף חנות שופיפיי. קהילה זו משמשת משאב רב ערך ליצירת קשרים, חיפוש ייעוץ ושיתוף פעולה עם אנשים בעלי דעות דומות. בנוסף, חלק ב קורס שופיפיי מציע הזדמנויות ועדכונים על מגמות שונות ב שופיפיי, אסטרטגיות חדשות ומשאבים נוספים כדי שתמיד תהיו מעודכנים ותישארו בחזית נוף הדרופשיפינג ו שופיפיי המתפתח ללא הרף. אחד היתרונות המשמעותיים של קורס שופיפיי הוא היכולת לעדכן אתכם במגמות האחרונות בתעשייה ובשיטות העבודה המומלצות וזה קורה דווקא בקורס שלנו מאחר והוא מתעדכן תמיד תוך כדי מעקב על חנות שופיפיי שלנו שנועדה לספק לנו נתונים בזמן אמת של החנות. נוף המסחר האלקטרוני ובעיקר ב שופיפיי מתפתח כל הזמן, כאשר טכנולוגיות שופיפיי חדשות, אסטרטגיות שיווק והתנהגויות צרכנים מעצבות את התעשייה. קורס דרופשיפינג מבטיח שהתוכן שלכם יישאר רלוונטי ועדכני, ומספק לכם את הידע והאסטרטגיות כדי להישאר לפני המתחרים. אתם יכולים לסמוך על כך שהקורס יצייד אתכם בידע ובטקטיקות העדכניות ביותר כדי לשגשג בעולם המדהים והדינמי הזה ושיעזור לכם את החנות שופיפיי שתמיד רציתם במודל הדרופשיפינג.

 

תקבלו החזר על ההשקעה על ידי השקעה בעתיד שלכם וב חנות מקוונת שלכם

השקעה ב קורס דרופשיפינג היא השקעה בעתיד שלכם. הידע והמיומנויות שאתם צוברים ב קורס שופיפיי יכול להשפיע ישירות על ההצלחה שלכם וליצור עבורכם מקור הכנסה נוסף. על ידי יישום האסטרטגיות והטכניקות הנלמדות בקורס, אתם יכולים לייצר החזר משמעותי על ההשקעה שלכם. עלות הקורס הופכת למחיר קטן שיש לשלם בהשוואה לפוטנציאל הצמיחה והתגמולים הפיננסיים שמחכים לכם כשאתם מיישמים את מה שלמדתם.

את ה קורס שופיפיי ניתן לרכוש בלינק הבא  

קורס שופיפיי, מסחר אלקטרוני ודרופשיפינג

מה זה אומר בפועל? קורס שופיפיי אמור להדריך אתכם שלב אחר שלב להקים עסק עצמאי באינטרנט משלכם שהוא גם אתר חנות. אתם יכולים לרכוש את הקורס ולעיין בשיעורים וללמוד שלב אחר שלב עד שיש לכם חנות שופיפיי משלכם.

מסחר אלקטורני ודרופשיפינג שניהם אותה הגברת בשינוי הדרך, אז אני מאין שרובכם יודעים מה זה דרופשיפינג אז לא אבוא לחדש לכם את כל מה שכבר למדתם.

רגע לפני שמסיימים מה זה דרופשיפינג?

דרופשיפינג הוא מונח שנשמע כאילו יצא ישירות מסרט מדע בדיוני, אך בעצם הוא מתאר את אחד השיטות המתקדמות והפופולריות ביותר לניהול עסק אינטרנטי. אז, מה זה בעצם דרופשיפינג? הדרופשיפינג הוא תהליך שבו המוכר (הידוע גם בשם "דרופשיפר") מקים את החנות שלו ומייצר את המכירות שלו בפלטפורמה של שופיפיי, אך אינו מחזיק במלאי או משלח אותם באופן ישיר. במקום זאת, כאשר מזמינים מוצר, הדרופשיפר מזמין את המוצר מספק חיצוני (לרוב מפעל או מחסן) ששולח את המוצר ישירות ללקוח ואז הדרופשיפר יכול לקבל את כל ההםרש הנותר וזו האופציה הטובה ביותר להרוויח ללא החזקת מלאי.

אז למה אתם מחכים שופיפיי היא הפלטפורמה היחידה שתעזור לכם להיכנס בקלות! הצטרפו לקורס כדי שתוכלו לפתוח חנות מקוונת למסחר אלקטרוני בשופיפיי עוד היום,

דרופשיפינג הוא מנגנון מצוין לאנשים שרוצים לפתוח את החנות שתמיד רצו ולהתחיל למכור מוצרים באינטרנט בפלטפורמה של שופיפיי, אך אינם רוצים או יכולים להחזיק במלאי משלהם. הוא מאפשר לאנשים להתמקד ב פרסום ממומן, שיווק ומכירה בצורה הטובה ביותר כך שתוכלו לנהל עסק דרופשיפינג בנחת וכמובן שלבסוך תקימו את החנות שתמיד רציתם.

למה לבחור ב קורס ecommerce?

העולם משתנה במהירות מדהימה תוכלו למצוא שחנויות אינטרנטיות הן כבר חלק בלתי נפרד מחיי היום יום וכמעט לכל אחד יש חנות או שהוא מנהל של חנות אינטרנטית. לכן, החלטה לבחור בקורס של שופיפיי והקמה של חנות שופיפיי היא בחירה שיכולה להביא אתכם לשלב הבא של הקריירה שלכם עם עסק דרופשיפינג ביד אם אין לכם חששות מלנהל עסק. קורס שופיפיי יכול להגדיל את הפוטנציאל האישי שלכם ולהכין אתכם לעולם המסחר האלקטרוני המתפתח ולספק לכם את הידע והמיומנויות הדרושות כיצד לבנות ולעצב חנות אינטרנט מצליחה, כיצד למצוא את קהל היעד שיתחבר למוצר שלכם, כיצד לעשות פרסום ממומן של גוגל ושל פייסבוק, וכיצד תתחילו למכור מוצרים גם אם אין לכם ידע קידום ושיווק החנות בכל צורה שהיא. אם אתם מעוניינים ללמוד איך לנהל את החנות הבאה שלכם ולהתחיל ללמוד את הקורס ולהבין את הטרנדים החדשים בשוק של מוצרים מנצחים כאן זה המקום הנכון להתחיל.

תוכלו למצוא בקורס הזה את כל הידע הנצרך ל הקמת חנות, ניהול של האתר והעלאה של מוצרים בקלות עם שופיפיי וכלים אוטומטית שאף אחד לא הכיר קודם, תוכלו למצוא איך לשפר את השיווק הדיגיטלי שלכם ואיך לשפר את חווית הקניה של הלקוח ובכללי את התחום על בוריו, ובשביל זה קורס שופיפיי הוא בדיוק מה שאתם צריכים. על פי הנתונים האחרוניםשל שופיפיי ובעוד מקומות, המסחר האלקטרוני ממשיך להתרחב ולהתפתח, ולכן יש בו המון הזדמנויות לאנשים עם המיומנויות הנכונות. בחירה בקורס shopify יכולה להיות את הקפיצה שתניע אתך לקדמה.

מה זה שופיפיי? 

שופיפיי, או בשמו המלא "Shopify", היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני המאפשרת לחנויות ולעסקים למכור מוצרים דרך מגוון של ערוצים. מה זה שופיפיי וניהול של חנות כזו? שופיפיי היא פתרון מסחר אלקטרוני כולל, שמאפשר למשתמשים לבנות ולנהל חנות וירטואלית שלהם, להוסיף מוצרים, לנהל מלאי של האתר ולטפל בתשלומים ובמשלוחים שקשורים ל הקמת חנות שאף אחד לא הכיר עד היום מכיוון ש woocommerce שלטה בשוק עד ש שופיפיי הגיעה. עם שופיפיי, תוכלו למצוא אנשים שמוכרים מוצרים, בנייד, ברשתות חברתיות, ואף באמצעות הפתרונות שלה לפוס. היתרון הגדול של שופיפיי הוא קלות השימוש והעובדה שהוא מתאים לכל סוגי העסקים, מהקטנים ועד לגדולים. אם אתה מחפש דרך נוחה ויעילה לנהל את המכירות שלך באינטרנט ופיתרון של חנות ראויה, שופיפיי עשוי להיות בדיוק הפתרון שאתה זקוק לו.

לסיכום

קורס דרופשיפינג שעוזר לכם להקים חנות שופיפיי הוא תכנית מקיפה שנועדה לצייד יזמים בידע ובכישורים הדרושים כדי להצליח בעולם המסחר האלקטרוני ולעזור להם לפתוח את החנות שופיפיי שתמיד רצו. על ידי הרשמה לקורס זה, אתם מקבלים גישה אקסקלוסיבית לתכנית לימודים מובנית להתחלת בניית העסק שלכם, מדריכים מומחים וקהילה תומכת שתדריך אתכם לאורך מסע האיקומרס שלכם. בין אם אתם מתחילים או יזמים מנוסים, קורס איקומרס מציע תובנות ואסטרטגיות חשובות שיעזרו לכם להשיק ולהגדיל עסק מקוון רווחי. השקיעו בהשכלה שלכם ותפתחו את הפוטנציאל שלכם להצלחה בתחום המרגש של דרופשיפינג ואיקומרס. תעשו את הקפיצה הראשונית, הירשמו לקורס וגלו את הפוטנציאל שלכם להגשים את חלומות היזמות שלכם.